TMH Law Firm

TMH Law Firm was established by Tomasz Marek attorneys-at-law: Tomasz Marek and Marcin Hotel. We provide complex legal services to entrepreneurs and individual Clients.

Why TMH Law Firm?
Our main target is the realization of our Clients’ purposes which we achieve by uncompromising approach to every single case. Our experience enables us not only to notice the crux of the matter, but also to propose the optimal solution.We are convinced, that success results from right decisions and it is our role, to assist the process of making such decisions.

Zespół Kancelarii

adwokat, wspólnik

radca prawny, wspólnik

Tomasz Marek

attorney-at-law, partner

Marcin Hotel

attorney-at-law, partner

attorney-at-law

attorney-at-law

trainee attorney-at-law

Karolina Wojtanowicz

trainee attorney-at-law

Form
Podane przez Państwa dane osobowe przetwarzane będą w celu i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest w tym przypadku art. 6 ust. 1 lit. f RODO, czyli prawnie uzasadniony interes administratora w postaci kontaktu biznesowego z użytkownikami strony. Udostępnienie przez Państwa danych jest dobrowolne, jednakże jest ono niezbędne do udzielenia odpowiedzi na pytanie. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych przez Kancelarię TMH zawarto w Polityce prywatności.

TMH Law Firm

Kancelaria Prawna TMH – Rzeszów
ul. Dominikańska 1A
35-077 Rzeszów

Tel: (17) 307 07 66
Kancelaria Prawna TMH – Kraków
Rynek Dębnicki 6/3
30‑319 Kraków

Tel: (12) 307 09 88
Google Rating
5.0
Based on 98 reviews
×