TMH Law Firm

TMH Law Firm was established by Tomasz Marek attorneys-at-law: Tomasz Marek and Marcin Hotel. We provide complex legal services to entrepreneurs and individual Clients.

Why TMH Law Firm?
Our main target is the realization of our Clients’ purposes which we achieve by uncompromising approach to every single case. Our experience enables us not only to notice the crux of the matter, but also to propose the optimal solution.We are convinced, that success results from right decisions and it is our role, to assist the process of making such decisions.

Zespół Kancelarii

Dr Tomasz Marek

adwokat, wspólnik

Dr Marcin Hotel

radca prawny, wspólnik

Tomasz Marek

attorney-at-law, partner

Marcin Hotel

attorney-at-law, partner

Jacek Stępień

attorney-at-law

Jagienka Jaracz-Wilk

attorney-at-law

Andrzej Polak

lawyer

Julia Bonusiak

trainee attorney-at-law

Iwona Ksiądz

Partners assistant

Form
Podane przez Państwa dane osobowe przetwarzane będą w celu i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest w tym przypadku art. 6 ust. 1 lit. f RODO, czyli prawnie uzasadniony interes administratora w postaci kontaktu biznesowego z użytkownikami strony. Udostępnienie przez Państwa danych jest dobrowolne, jednakże jest ono niezbędne do udzielenia odpowiedzi na pytanie. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych przez Kancelarię TMH zawarto w Polityce prywatności.

Adwokat Rzeszów
Radca Prawny Rzeszów

TMH Law Firm

ul. Dominikańska 1A
35-077 Rzeszów

Tel: (17) 307 07 66

Rynek Dębnicki 6/3
30‑319 Kraków

Tel: (12) 307 09 88

Google Rating
5.0
Based on 82 reviews
×