Iwona Ksiądz

Absolwentka Filologii Rosyjskiej na Uniwersytecie Rzeszowskim. Stypendystka Rządu Polskiego w Instytucie Języka Rosyjskiego im. Aleksandra Puszkina w Moskwie. Podczas studiów była związana z kołami naukowymi, brała udział w licznych konferencjach i opublikowała kilka artykułów naukowych. Doświadczenie zawodowe jako lektor języka rosyjskiego zdobywała i nadal zdobywa zarówno w szkołach językowych, jak i w Studium Języków Obcych Politechniki Rzeszowskiej.

W ramach Kancelarii prawnej TMH odpowiada za sprawne działanie sekretariatu i płynny obieg informacji. Zajmuje się prowadzeniem kalendarza, a także zarządzaniem korespondencją przychodzącą i wychodzącą. Do jej obowiązków należy umawianie klientów, organizacja spotkań oraz obsługa interesantów i połączeń telefonicznych (kontaktuje się między innymi z Sądami i Komornikami). Wykonuje tłumaczenia zwykłe w dwóch kombinacjach: z języka polskiego na rosyjski i z języka rosyjskiego na polski. Kontaktuje się z klientami rosyjskojęzycznymi. Wykonuje również polecenia podyktowane bieżącymi potrzebami pracowników Kancelarii TMH

Biegle włada językiem rosyjskim. W stopniu średniozaawansowanym posługuje się językiem angielskim i ukraińskim.

Zainteresowania zawodowe: kultura Rosji, kinematografia rosyjska, rosyjski język prawniczy.

Zainteresowania prywatne: rosyjska i ukraińska muzyka, podróże, biały śpiew.

Form
Podane przez Państwa dane osobowe przetwarzane będą w celu i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest w tym przypadku art. 6 ust. 1 lit. f RODO, czyli prawnie uzasadniony interes administratora w postaci kontaktu biznesowego z użytkownikami strony. Udostępnienie przez Państwa danych jest dobrowolne, jednakże jest ono niezbędne do udzielenia odpowiedzi na pytanie. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych przez Kancelarię TMH zawarto w Polityce prywatności.

TMH Law Firm

ul. Dominikańska 1A
35-077 Rzeszów

Tel: (17) 307 07 66

Rynek Dębnicki 6/3
30‑319 Kraków

Tel: (12) 307 09 88

Google Rating
5.0
Based on 88 reviews
×