Iwona Ksiądz

Absolwentka Filologii Rosyjskiej na Wydziale Filologicznym Uniwersytetu Rzeszowskiego.

Stypendystka Rządu Polskiego w Instytucie Języka Rosyjskiego im. Aleksandra Puszkina w Moskwie.

Podczas studiów była związana z kołami naukowymi, brała udział w licznych konferencjach i opublikowała kilka artykułów naukowych. Doświadczenie zawodowe jako lektor języka rosyjskiego zdobywała i nadal zdobywa zarówno w szkołach językowych, jak i w Studium Języków Obcych Politechniki Rzeszowskiej.

W ramach Kancelarii prawnej TMH odpowiada za sprawne działanie sekretariatu, zajmuje się obsługą korespondencji wewnętrznej i zewnętrznej, porządkowaniem dokumentacji, umawianiem klientów oraz organizacją spotkań.

Biegle włada językiem rosyjskim. W stopniu średniozaawansowanym posługuje się językiem angielskim i ukraińskim.

Zainteresowania zawodowe: kultura Rosji, kinematografia rosyjska.

Zainteresowania prywatne: rosyjska i ukraińska muzyka, podróże, biały śpiew.

Kontakt
Podane przez Państwa dane osobowe przetwarzane będą w celu i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest w tym przypadku art. 6 ust. 1 lit. f RODO, czyli prawnie uzasadniony interes administratora w postaci kontaktu biznesowego z użytkownikami strony. Udostępnienie przez Państwa danych jest dobrowolne, jednakże jest ono niezbędne do udzielenia odpowiedzi na pytanie. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych przez Kancelarię TMH zawarto w Polityce prywatności.

Adwokat Rzeszów - Kancelaria Prawna TMH

ul. Dominikańska 1A,
35-077 Rzeszów

Tel: (17) 307 07 66

Rynek Dębnicki 6/3,
30‑319 Kraków

Email: kancelaria@ktmh.pl