Julia Bonusiak

Studentka na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Rzeszowskiego, absolwentka studiów inżynierskich na Wydziale Biotechnologii.

W trakcie półrocznego stypendium studiowała na Uniwersytecie w Zagrzebiu.

Zainteresowania związane z biotechnologią oraz prawem łączy występując na konferencjach naukowych związanych z bioetyką oraz prawami człowieka.

Podczas studiów związana z Samorządem Studentów Uniwersytetu Rzeszowskiego, gdzie pełniła funkcję Wiceprzewodniczącej Wydziału, a także członka komisji ogólnouczelnianych.

W ramach Kancelarii zajmuje się przede wszystkim zagadnieniami związanymi z prawem cywilnym, prawem bankowym oraz windykacją należności Klientów.

Biegle włada językiem angielskim.

Zainteresowania zawodowe: bioetyka, prawo gospodarcze prywatne.

Pozazawodowo interesuje się teatrem, jeździectwem oraz podróżami.

Kontakt
Podane przez Państwa dane osobowe przetwarzane będą w celu i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest w tym przypadku art. 6 ust. 1 lit. f RODO, czyli prawnie uzasadniony interes administratora w postaci kontaktu biznesowego z użytkownikami strony. Udostępnienie przez Państwa danych jest dobrowolne, jednakże jest ono niezbędne do udzielenia odpowiedzi na pytanie. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych przez Kancelarię TMH zawarto w Polityce prywatności.

Adwokat Rzeszów - Kancelaria Prawna TMH

ul. Dominikańska 1A,
35-077 Rzeszów

Tel: (17) 307 07 66

Rynek Dębnicki 6/3,
30‑319 Kraków

Email: kancelaria@ktmh.pl