Dlaczego my

Kancelaria Prawna TMH składa się z zespołu doświadczonych prawników, którzy są w stanie zapewnić profesjonalną obsługę prawną. W jego skład wchodzą adwokaci, radcowie prawni jak również aplikanci którzy umieją łączyć wiedzę teoretyczną z doświadczeniem zawodowym i praktyką.

Adwokat Tomasz Marek zajmuje się w głównie sprawami związanymi z takimi dziedzinami prawa jak: prawo cywilne,  prawo własności intelektualnej (w tym w szczególności prawo autorskie, znaki towarowe, umowy licencyjne), zwalczaniem nieuczciwej konkurencji oraz ochroną danych osobowych.

Radca Prawny Marcin Hotel specjalizuje się w takich dziedzinach jak: prawo gospodarcze, prawo spółek i papierów wartościowych (w tym rejestracja spółek, połączenia i przekształcenia spółek, spory korporacje) oraz prawo karne gospodarcze i skarbowe.

Dokładamy szczególnych starań, aby jakość obsługi plasowała się na najwyższym możliwym poziomie. Przykładamy duża wagę do kontaktu z Klientem. Mając na uwadze tempo codziennego życia, zwracamy uwagę, aby nasze usługi prawne były świadczone tak szybko jak to tylko możliwe, nie tracąc przy tym nic na jakości. Cały czas dążymy do polepszania jakości naszych działań i samodoskonalenia o czym świadczą pozytywne opinie naszych Klientów.

W dzisiejszych czasach, wchodzimy w najprzeróżniejszej relacje, które bardzo często pociągają za sobą konkretne skutki prawne. Dokładając do tego coraz większą świadomość prawną społeczeństwa, pomoc prawnika bardzo często staje się nieodzowna. Nasza Kancelaria świadczy usługi prawne dla wielu Klientów, którym pomagamy rozwiązywać najróżniejsze problemy.

W ramach naszej działalności pomagamy przedsiębiorcom w prowadzeniu biznesu. Wiemy jak często pomoc prawnika jest niezbędna w celu ochrony swojego interesu prawnego. Staramy się proponować naszym Klientom rozwiązania najbardziej adekwatne do zaistniałych sytuacji. Zdajemy sobie przy tym sprawę, że często konieczne jest zejście z utartych szlaków i poszukiwanie rozwiązań niestandardowych. Życie gospodarcze nie lubi bowiem schematów i co rusz zaskakuje nas nieprzewidzianymi sytuacjami. Jedynie elastyczność i umiejętność dopasowania się do sytuacji pozwala na skuteczną pomoc i zaproponowanie właściwego rozwiązania.

Obrót prawny to jednak nie tylko stosunki gospodarcze. Z prawem mamy zatem do czynienia również coraz częściej w tzw. życiu codziennym. Sprawy związane z zakupami (np. prawo z rękojmi), nieruchomościami (np. wywłaszczenie czy zasiedzenie), sprawy spadkowe (np. odrzucenie zadłużonego spadku czy zachowek) a także prawo rodzinne (np. rozwody lub separacje) to codzienność. Bardzo ważne jest uzyskanie tutaj skutecznej porady prawnej, która zabezpieczy interesy majątkowe czy też osobiste. Nasi prawnicy do każdej sprawy podchodzą indywidualnie i starają się zawsze znaleźć takie rozwiązanie, które będzie realną pomocą dla Klienta.

Kontakt

Kancelaria Prawna TMH Rzeszów – Adwokat Tomasz Marek, Radca Prawny Marcin Hotel

ul. Dominikańska 1A
35-077 Rzeszów

Tel: (17) 307 07 66

Ocena Google
5.0
Na podstawie 117 recenzji
×