Współpraca z Kancelarią krok po kroku

Jeżeli właściciel nieruchomości pokrzywdzonej zmianą mpzp zdecyduje się na dochodzenie swoich praw, warto aby w tym celu skontaktował się wcześniej z adwokatami oraz radcami prawnymi specjalizującymi się w prowadzeniu spraw związanych ze zmianą miejskiego planu zagospodarowania przestrzennego. 

Należy podkreślić, że każda sprawa jest „jedyna w swoim rodzaju”, stąd też zawsze konieczna jest indywidualna analiza sprawy. 

Kontakt z Kancelarią Prawną TMH i dostarczenie dokumentacji w celu jej analizy

Kancelaria Prawna TMH posiada swoje biura w Krakowie i Rzeszowie. Tym niemniej, sprawy związane ze zmianą miejskiego planu zagospodarowania przestrzennego prowadzone są przez naszych radców prawnych i adwokatów na terenie całej Polski, zatem również w przypadku zamieszkiwania poza tymi miastami zapraszamy wszystkich zainteresowanych współpracą z Kancelarią do kontaktu.

Skontaktować z Kancelarią można się zarówno telefonicznie pod numerami telefonów: +48 570 420 373, 12 307 09 88 oraz 17 307 07 66, jak i przy pomocy poczty elektronicznej pod adresem: kancelaria@ktmh.pl.   

Po uzyskaniu wstępnych informacji o sprawie każdy Klient otrzymuje od prawników Kancelarii informacje o tym jakie dokumenty są niezbędne, aby dokonać pełnej weryfikacji przedstawionego stanu faktycznego.  

Trzeba zaznaczyć, że dokumenty można dostarczyć do Kancelarii zarówno osobiście, po wcześniejszym telefonicznym umówieniu spotkania, do biura w Krakowie mieszczącego się pod adresem ul. Rynek Dębnicki 6/3, 30319 Kraków oraz biura w Rzeszowie pod adresem ul. Dominikańska 1a, 35-077 Rzeszów, jak i w skanach drogą mailową na adres: kancelaria@ktmh.pl 

Dokonanie analizy dostarczonych dokumentów i przedstawienie rekomendacji przez Kancelarię.

Po uzyskaniu od Klienta dokumentacji, prawnicy Kancelarii Prawnej TMH oceny sprawy, a następnie przedstawiają każdemu Klientowi rekomendację dotyczącą ewentualnego dalszego działania przed organem administracji lub sądem.

Prowadzenie sprawy przez Kancelarię.

W przypadku decyzji Klienta o rozpoczęciu współpracy z Kancelarią na wstępie dochodzi do podpisania umowy oraz pełnomocnictwa dla adwokata lub radcy prawnego specjalizującego się w sprawach zmian mpzp. Prowadzenie sprawy obejmuje zarówno etap przedsądowy (administracyjny), jak i etap postępowania sądowego. 

Wysokość wynagrodzenia Kancelarii jest każdorazowo ustalana indywidualnie z Klientem. Wynagrodzenie Kancelarii obejmuje tzw. opłatę wstępną za prowadzenie sprawy oraz (tylko w przypadku wygrania sprawy) dodatkowe honorarium (tzw. wynagrodzenie success fee).

Kontakt

Kancelaria Prawna TMH Rzeszów – Adwokat Tomasz Marek, Radca Prawny Marcin Hotel

ul. Dominikańska 1A
35-077 Rzeszów

Tel: (17) 307 07 66

Ocena Google
5.0
Na podstawie 117 recenzji
×