Adwokat i Radca Prawny w Rzeszowie

Adwokat Tomasz Marek i radca prawny Marcin Hotel założyli Kancelarię Prawną TMH w Rzeszowie aby świadczyć wyspecjalizowane usługi prawne zarówno dla przedsiębiorców jak i dla klientów indywidualnych. Nasz zespół składa się z prawników, którzy łączą wiedzę teoretyczną z doświadczeniem. Wierzymy, że takie połączenie w największym stopniu pozwala na zabezpieczenie interesów naszych Klientów. Tym co nas wyróżnia jest także sposób patrzenia na sprawę, w którym chcemy się doszukać i odnaleźć najlepsze rozwiązanie dla Klienta.

Adwokat Tomasz Marek oraz radca prawny Marcin Hotel ukończyli Uniwersytet Jagielloński w Krakowie. Swoje doświadczenie zdobywali w renomowanych kancelariach prawnych pod okiem znanych adwokatów i radców prawnych. Zdecydowali się oni na otwarcie oddziału Kancelarii w Rzeszowie, wierząc w to, że będą tu w stanie wykorzystać swoje doświadczenie i świadczyć usługi prawne na najwyższym poziomie. Adwokat Tomasz Marek jest specjalistą z zakresu prawa cywilnego (uzyskał stopień doktora nauk prawnych na Uniwersytecie Jagiellońskim), w tym w szczególności prawa własności intelektualnej. W Kancelarii Prawnej TMH prowadzi sprawy związane z: prawem cywilnym, ze szczególnym uwzględnieniem ochrony dóbr osobistych, prawem własności intelektualnej, a w szczególności prawem autorskim, znakami towarowymi, umowami licencyjnymi, zwalczaniem nieuczciwej konkurencji, prawem pracy oraz zagadnieniami związanymi z ochroną danych osobowych.

Radca prawny Marcin Hotel jest także doktorem nauk prawnych, z tym że w dziedzinie prawa gospodarczego. Zajmuje się w szczególności sprawami związanymi z prawem handlowym. Do jego głównego kręgu zainteresować należy prawo spółki. W ramach tej dziedziny zajmuje się takimi aspektami jak: rejestracja spółek oraz przekształcenia i podziały. Dodatkowo prowadzi sprawy z zakresu windykacji środków pieniężnych w tym z tytułu obligacji i polis inwestycyjnych.

Kancelaria Prawna TMH jako cel stawia sobie zawsze najwyższe zadowolenie swoich Klientów. Wierzymy że adwokat czy radca prawny jest przede wszystkim partnerem w biznesie czy też doradcą w ważnych sprawach życiowych. Aktualne wyzwania, przed którymi stajemy wymagają od nas odpowiednich działań i podejścia, aby w najwyższym stopniu zabezpieczyć interesy naszych Klientów. Prawo podlega dzisiaj ciągłym zmianom i nowelizacją, dlatego też na bieżąco podnosimy swoje kwalifikacje aby świadczyć usługi prawne zawsze na najwyższym poziomie. Wykonywania zawodu adwokata i radcy prawnego jest dla nas misją, którą chcemy wykonywać jak najlepiej.

W swojej pracy jako adwokat i radca prawny skupiamy się w szczególności na obsłudze przedsiębiorców. Tym co nas wyróżnia jest często nieszablonowe podejście sprawy, które może zrobić różnice i przyczynić się wygranej naszego Klienta. Skuteczna pomoc prawna jest bowiem kluczowa w prowadzeniu biznesu. Naszym zdaniem umiejętność dopasowania się do zmieniającej się rzeczywistości zapewnia lepszą jakość naszych usług. Niezależnie jednak od pomocy przedsiębiorcom zajmuje się także pomocą prawną dla osób fizycznych, w codziennych sprawach. Przykładem takiej sprawy jest rozwód, w której adwokat pozwala bezpiecznie przejść przez cały proces. Świadcząc od dawna nasze usługi w Rzeszowie znamy specyfikę tutejszych sądów oraz potrafimy w odpowiedni sposób dostosować nasze działania aby zabezpieczyć interesy naszych Klientów.

Jeżeli potrzebowaliby Państwo pomocy adwokata lub radcy prawnego w Rzeszowie, zapraszamy serdecznie do kontaktu.

Pokaż

Zespół Kancelarii

adwokat, wspólnik

radca prawny, wspólnik

Tomasz Marek

attorney-at-law, partner

Marcin Hotel

attorney-at-law, partner

radca prawny

Karolina Piekielniak

aplikant adwokacki

FAQ

Tak, oczywiście. Zarówno adwokat jak i radca prawny zobowiązany jest do zachowania w tajemnicy wszystkich informacji, które uzyskał w związku ze świadczeniem pomocy prawnej. Mogą zatem być Państwo pewni, że wszystko o czym jest mowa w Kancelarii nie opuści jej murów.

Zarówno adwokat jak i radca prawny mogą reprezentować (zastępować) Klienta w Sądzie podczas rozprawy sądowej. Podstawą takich czynności jest udzielone przez Klienta pełnomocnictwo.

Kancelaria Prawna TMH prowadzi sprawy z zakresu prawa cywilnego i gospodarczego. Zawsze warto jednak skontaktować się z Kancelarią aby ustalić czy dana sprawa znajduje się w zakresie działalności Kancelarii.

Aby ustalić termin spotkania z adwokatem najlepiej skontaktować się z Kancelarią Prawną TMH za pośrednictwem telefonu lub wiadomości e-mail. Możliwe jest także skorzystanie z formularza kontaktowego znajdującego się na stronie internetowej.

Tak, po wcześniejszym uzgodnieniu terminu, możliwe jest uzyskanie porady prawnej w drodze rozmowy z adwokatem lub radcą prawnym za pośrednictwem telefonu lub innego komunikatora.

Pełnomocnictwa adwokatowi lub radcy prawnemu udziela się co do zasady na piśmie. Możliwe jest jednak także dokonanie tej czynności ustnie do protokołu rozprawy.

Na spotkanie najlepiej zabrać wszystkie dokumenty związane ze sprawą. Adwokat lub radca prawny zapozna się z każdym dokumentem i oceni jego przydatność dla dalszych czynności, koniecznych do podjęcia w postępowaniu.

Wynagrodzenia Kancelarii Prawnej TMH uzależnione jest od wielu czynników, przy czym do najważniejszych zalicza się poziom skomplikowania sprawy oraz niezbędny nakład pracy. Wynagrodzenia ustalane jest zawsze indywidualnie po spotkaniu z adwokatem lub radcą prawnym.

Kancelaria Prawna TMH działa na terenie całego kraju, przy czym biura jej znajdują się w Rzeszowie oraz w Krakowie. W każdym przypadku zachęcamy do kontaktu z adwokatem lub radcą prawnym aby ustalić czy podejmie się on pomocy prawnej w danym miejscu.

Zawód adwokata i radcy prawnego są do siebie bardzo zbliżone. Praktycznie, dysponują oni dzisiaj takimi samymi uprawnienia, związanymi z reprezentacją Klientów w postępowaniach sądowych.

Kontakt

Kancelaria Prawna TMH Rzeszów – Adwokat Tomasz Marek, Radca Prawny Marcin Hotel

ul. Dominikańska 1A
35-077 Rzeszów

Tel: (17) 307 07 66

Ocena Google
5.0
Na podstawie 116 recenzji
×