Andrzej Polak

Od 2019 roku aplikant radcowski przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Rzeszowie. Absolwent prawa na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Rzeszowskiego.

Wieloletnie doświadczenie zawodowe zdobywał już w trakcie studiów w renomowanych rzeszowskich kancelariach prawnych oraz jako konsultant i członek zarządu Uniwersyteckiej Poradni Prawnej działającej przy WPiA UR. Prelegent ogólnopolskich konferencji naukowych.

W ramach Kancelarii TMH zajmuje się głównie prawem handlowym i publicznym prawem gospodarczym, a także bieżącą obsługą prawną podmiotów gospodarczych. Zawodowo angażuje się także w sprawy związane z postępowaniem cywilnym oraz administracyjnym, w szczególności przed urzędami regulacyjnymi. Ponadto koordynuje kwestie związane z legalizacją pobytu i zatrudnianiem cudzoziemców.

Biegle włada językiem angielskim.

Prywatnie entuzjasta sportów zimowych, muzyki klasycznej i geopolityki.

Kontakt
Podane przez Państwa dane osobowe przetwarzane będą w celu i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest w tym przypadku art. 6 ust. 1 lit. f RODO, czyli prawnie uzasadniony interes administratora w postaci kontaktu biznesowego z użytkownikami strony. Udostępnienie przez Państwa danych jest dobrowolne, jednakże jest ono niezbędne do udzielenia odpowiedzi na pytanie. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych przez Kancelarię TMH zawarto w Polityce prywatności.

Adwokat Rzeszów - Kancelaria Prawna TMH

ul. Dominikańska 1A,
35-077 Rzeszów

Tel: (17) 307 07 66

Rynek Dębnicki 6/3,
30‑319 Kraków

Email: kancelaria@ktmh.pl